» Zaparkujte u letiště Ruzyně v Praze

Nabídka ubytování

Kromě bezpečného parkování u letiště nabízíme možnost příjemného ubytování pro naše klienty na adrese Drnovská 336/10, Praha 6

Pro více informací nás kontaktujte prosím.

carmina

Parkování

Naše parkoviště je vzdáleno 4 min autem od letiště Praha Ruzyně a je určeno pro všechny, jenž cestují na dovolenou nebo služební cestu a chtějí zaparkovat své vozidlo, tak aby měli klid a jistotu, že své auto najdou v pořádku a nepoškozené.

Vyzkoušejte naše parkování u letiště www.zaparkujuuletiste.cz, Na Jivinách 2,
161 0 Praha 6 – Ruzyně

Kompletní ceník

carmina

Čekárna

Přijeli jste dříve a máte čas? Můžete ho strávit v naší kanceláři ihned u parkoviště. Nabídneme Vám kávu nebo chlazené nápoje. Připojíte se také na internet díky naší WIFI síti.

Poté podle aktuálních informaci o Vašem letu Vás odvezeme na letiště přímo k určenému terminalu. Možnost, že se opozdíte, s námi neexistuje!

V ceně parkovného

carmina

Transfer

Jedete s celou rodinou nebo sám? Na tom nezáleží. Vždy najdeme vhodný vůz, kterým Vás přepravíme na letiště. Dojedete pohodlně a včas, přímo na vybraný terminal. Potřebujete z letiště vyzvednout? I to pro Vás zařídíme.

Za příplatek si můžete dokonce vybrat luxusní třídu vozidel Mercedes a BMW, které Vás dopraví na letiště.

Odvoz zdarma

linario

Ruční mytí

Mezitím, co jste na cestách, Vám nabízíme možnost objednání kompletního ručního čištění a mytí vozu. Můžete si vybrat zvlašť interiér nebo exteriér. Na výběr máte několik programu.

Tímto máte záruku, že se vrátíte k čistému vozu a zpřijemníte si cestu domu.

conquest

Rychloservis

Potřebujete na svém autě něco opravit nebo pouze nechat auto na servisní prohlídku? Nikdy to nebylo jednodušší! Zařídíme to, odvezeme a přivezeme auto ze servisu a zaručíme Vám kvalitu práce!

Spolupracujeme s řadou předních servisů, které se zaměřují na všechny značky vozů. Proč ztrácet čas se servisováním, když to můžeme udělat za Vás v době, co jste pryč?

malt

Komunikace

Náš tým je tu pro Vás 24 hodin denně. Rádi Vám odpovíme na veškeré otázky. Vždy oznamujeme finální cenu dopředu.

Nikdy náš zákazník nezůstane překvapen, vždy obdrží to, na čem se dohodneme.

+420 702 009 200
Ruzyňská 582/61, Praha